İman Testi

Android için Çeşitli Araçlar Uygulaması
BİLGİ
  • Lisans Ücretsiz
  • Boyut 2.0 MB
  • Version 1.0
  • Dil Türkçe
  • Firma Mahmut
Android işletim sistemine sahip olan tüm tablet ve telefonlarınıza yükleyebileceğiniz son derece etkileyici bir uygulamadır.

Android işletim sistemine sahip olan tüm tablet ve telefonlarınıza yükleyebileceğiniz son derece etkileyici bir uygulamadır.

Kalpteki iman insanın tamamen kendine özeldir. Dışarıdan bir göz bunu asla anlayamaz.İnsan bazen iç sesini bile duyamayabiliyor.  Belki siz bile ne kadar iman dolu bir kalbe sahip olduğunuzu ya da öyle oluğunuzu sanarak yaşadığınızı bilemeyebilirsiniz. Bunu anlamak İman Testi uygulaması ile mümkün hale geliyor.

İman testi uygulamasında size bazı sorular yöneltilecek, sizden bu soruları son derece dürüst bir şekilde cevaplamanız istenecek. Bu sayede kendinize sormayı hiç akıl edemediğiniz soruların cevaplarını öğrenecek ve imanınızı tazeleme fırsatını yakalamış olacaksınız. Uygulama sizin vermiş olduğunuz cevapları değerlendirerek size en gerçek şekilde yorumlayacaktır. Üstelik bu mükemmel ve aynı zamanda da size son derece yararlı olacak olan bu uygulamayı tamamen ücretsiz olarak Android işletim sistemine sahip olan tüm tablet ve mobil cihazlarınıza yükleyebileceksiniz.

Daha Fazla Göster
İman Testi indir